24.01.2018,14:40
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Artık Baba – Kız çalışıyorlar
“Benim Paris’im” kitabının (Oğlak Yayınları) yazarı Cüneyt Ayral, kitabı popüler olunca Fransa’da, özellikle de Paris’te turlar düzenlemeye başlamıştı.
Ayral Türkiye’den gidenlerin artması üzerine yeni ürünler oluşturmayı tasarladı ve kızı Roxane Ayral ile birlikte çalışmaya başladı.
Pera Müzesi’nde açılmış olan “Duvarların Dili” street art - graffiti sergisinin küratörlüğünü de yapmış olan Roxane Ayral, şimdi babası ile Paris’in street art ve graffiti stokunu gezdiriyor.
 
Baba kız ayrıca “Slow Tour” diye adlandırılan ve yürüyerek yapılan turlar düzenliyorlar ve turları sırasında “art trapy” yani sanat terapisi yapıyorlar.
 
Cüneyt Ayral’ın küçük kızı Dilara Kutay’ın fotograflarını çekmiş olduğu “Benim Paris’im'' kitabı ikinci baskısını yapıyor...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Davos’un başlamasıyla birlikte iyimserlik pompalaması da devreye girdi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?