24.02.2018,02:48
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Künye

KÜNYE

- Genel Yayın Yönetmeni

Çetin ÜNSALAN

Reklam ve Halkla İlişkiler

Gülin GÖRGÜLÜ ÜNSALAN

-iletişim

info@reelpiyasalar.com

REEL PİYASA NEDİR?

Kelime anlamı olarak Reel Piyasa, üretilmiş mal ve hizmetler ile bu mal ve hizmetlerin üretiminde kullanılan üretim faktörlerinin karşılaştıkları piyasalardır. Otomobil piyasası, pamuk piyasası vb. piyasalar bu kapsamdadır.

Reel piyasaların hiç bilinmeyen yanlarını ele alan, günlük ve geleceğe dönük projeksiyonlarını ortaya koyan, küçük ve orta boy işletmelerle, reel ekonomiyi sorunları ve çözümleriyle gündeme taşıyan sitede güncel haberlere ve gelişmelere de yer verilmektedir.

Sitede farklı sektörlerde dernek, oda başkanı, ekonomist, siyasetçi ve piyasa temsilcileriyle, hem spesifik, hem de gündemdeki gelişmelere ilişkin açıklamalar, röportajlar ve faaliyetlerden de haberler yer alıyor.

Makro ekonomiden mikroya, Türkiye’nin gerçek gündemini öne çıkaran reel piyasalar, ticaretin nabzının attığı sokakların sesi, tüketiciden üreticiye kadar uzanan zincirde okuruna sunuyor.

 

reelpiyasalar.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. reelpiyasalar.com’daki haber kaynaklarına ve içeriğe sansür uygulamaz. Bundan dolayı haberler üzerinde yasal sorumluluk kabul etmez. Yayınlanan yazı ve fotoğraflar kaynak gösterilmeden kullanılamaz, özet ve alıntı yapılamaz. Yazılardaki görüşler sahiplerine, reklamların sorumluluğu firmalara aittir.

YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?