21.11.2017,22:31
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Şirketlerin kurumsal Check-Up ihtiyacı
2812017-16295998_10154958995871624_1862268980_n-035350.jpg
YÖNETSEL VE FİNANSAL SERVİSLER
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay

Yönetim Danışmanlığı alanında "Şirket İhtiyaç Analizi" konusunda Türkiye'de ilk metodolojik çalışma artık hizmetinizde...

CRATonE Danışmanlık, temel yönetim ve kurumsal gelişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler ortaya koyan geniş bir danışmanlık hizmet yelpazesi ve uluslararası deneyimi ile "Şirket Kılavuzu"nu geliştirmiştir.

Şirket kılavuzu nedir?

Şirket Kılavuzu, olası kurumsal yönetim problemlerinin çözümüne yönelik bir yol haritası oluşturmak ve şirketin büyümesine, potansiyelini artırmasına, yeni pazarlara açılmasına pozitif katkılarda bulunan bir kurumsal ihtiyacı belirleme testidir.

 

Şirket kılavuzu bir pusuladır!

İşletmelerin hedeflerine ulaşmaları doğrultusunda ihtiyaç duydukları araçları ve bunları nasıl kullanacaklarını işaret eden özel bir veri oluşturur ve gizlilik ilkesi prensibi ile sadece kullanıcıları ile paylaşır.

 

CRATonE Danışmanlık, oluşan veriler doğrultusunda, yönetimsel bilgi ve tecrübeleri ile şirketlerin kurumsal gelişim ihtiyaçlarını tespit ederek, olası risk ve fırsatlarını keşfetmelerine yardımcı olur.

 

Hedeflere yönelik yol alabilmenin gücü

Bu çalışmanın amacı, Şirketlerin “Kurumsal Gelişim İlkesi“ ekseninde Yönetsel Durumunu iyileştirecek gereklilik ve şartların ortaya konulması, ihtiyaçlarının analiz edilmesi ve bu doğrultuda “yol haritası”nın yanında “aksiyon”ların belirlenmesidir. Bu kapsamda  raporları hazırlanan şirketlerin sürdürülebilirlik ve büyüme hedefli “olası işbirlikleri” ile “iş ortaklıklarının” kurulabilmesi alanlarında aydınlatıcı bir çalışma hedeflenmektedir.

 

Ülkemiz ve ekonomimiz açısından katma değer yaratıcağına inandığımız ŞİRKET  KILAVUZU, şirketler için ihtiyaç bazlı kurumsal gelişim kapılarını açacaktır.

 

BAŞARIYA İNANIN, DAHA FAZLASINA HAZIR OLUN

Şirketlerin yönetimsel ihtiyaçlarını karşılamakta metodik ve bilimsel bir bakış açısı kullanarak Türkiye'de fark yaratan danışmanlık şirketiyiz!

 

Ek bilgi: Cratone Danışmanlık – www.cratone.com , kurucularının bilgisi ve deneyimine dayanarak 2011 tarihinden beri birçok uluslararası ve yerel şirkete stratejik yönetim hizmetleri sunmaktadır. Şirket Kılavuzu hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.sirketkilavuzu.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

YazıYorum
Dövizdeki yükseliş ekonominin baş belası.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay