24.01.2018,14:48
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
n11faturam; n11.com KOBİ'lerinin kullanımına açıldı
n11.com'dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye'de ekonomi ve KOBİ'ler büyüyor, büyürken de dijitalleşiyor.
 
Bu dijitalleşmenin bir parçası olan n11.com, KOBİ'ler için Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen elektronik fatura sistemini iş ortaklarının kullanımına "n11faturam" uygulaması ile açıyor.
 
"n11faturam" sayesinde n11.com'da faaliyet gösteren firmalar tüm fatura işlemlerini Ocak 2018 itibarıyla kolayca elektronik ortama taşıyabiliyor. 
 
Ücretsiz kurulum ve avantajlı kontör paket fiyatlarıyla ön plana çıkan "n11faturam", fatura oluşturmayı kolaylaştıran arayüzü ile hata yapma olasılığını azaltıyor.
 
"n11faturam" ile firmalar, daha az maliyetle hızlı ve pratik şekilde fatura işlemlerini gerçekleştirerek kolayca arşivleyebiliyor.
 
Tüm platformlardan gerçekleştirilen satışlar için "n11faturam" portalı üzerinden yönetilebilen fatura işlemlerinin yanı sıra n11.com Mağaza Paneli ile tam entegre şekilde çalışan "n11faturam" sayesinde n11.com iş ortakları tek tıkla n11.com Mağaza Paneli üzerinden siparişler için de fatura kesebiliyor.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Davos’un başlamasıyla birlikte iyimserlik pompalaması da devreye girdi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?