21.04.2018,08:43
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
n11faturam; n11.com KOBİ'lerinin kullanımına açıldı
n11.com'dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye'de ekonomi ve KOBİ'ler büyüyor, büyürken de dijitalleşiyor.
 
Bu dijitalleşmenin bir parçası olan n11.com, KOBİ'ler için Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen elektronik fatura sistemini iş ortaklarının kullanımına "n11faturam" uygulaması ile açıyor.
 
"n11faturam" sayesinde n11.com'da faaliyet gösteren firmalar tüm fatura işlemlerini Ocak 2018 itibarıyla kolayca elektronik ortama taşıyabiliyor. 
 
Ücretsiz kurulum ve avantajlı kontör paket fiyatlarıyla ön plana çıkan "n11faturam", fatura oluşturmayı kolaylaştıran arayüzü ile hata yapma olasılığını azaltıyor.
 
"n11faturam" ile firmalar, daha az maliyetle hızlı ve pratik şekilde fatura işlemlerini gerçekleştirerek kolayca arşivleyebiliyor.
 
Tüm platformlardan gerçekleştirilen satışlar için "n11faturam" portalı üzerinden yönetilebilen fatura işlemlerinin yanı sıra n11.com Mağaza Paneli ile tam entegre şekilde çalışan "n11faturam" sayesinde n11.com iş ortakları tek tıkla n11.com Mağaza Paneli üzerinden siparişler için de fatura kesebiliyor.YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Akın Ekici... Türkiye’ye gönül vermiş bir avukat. Ama aynı zamanda ressamlık özelliğiyle müthiş işlere imza atıyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
20 Mart akşamı ulusal kanallardan birinde yeni bir tarihi dizi başladı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Cuma günü geldiğinde sosyal medya üzerinde bir “Hayırlı Cumalar” faslı sürüp gidiyor.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?