21.11.2017,22:31
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Üniversitelerce düzenlenen uluslararası organizasyonların aranılan çözüm ortağı
Sultanahmet Köftecisi Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Tezçakın, “1920 yılında kurulan Sultanahmet Köftecisi, sektöründe İstanbul’un en fazla yerli ve yabancı turist ağırlayan işletmesidir.
 
Tüm okul gezilerinin, tur organizasyonlarının Tarihi Yarımada’daki mola durağı Sultanahmet Köftecisi’dir.
 
Bu özelliğimizden dolayı da özellikle üniversitelerin uluslararası organizasyonlarında yabancı konukların ağırlanmasında tercih ediliyoruz.
 
Son olarak Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün Sultanahmet Yerleşkesi’nde düzenlenen (IMER-HS) Uluslararası Sağlık Bilimleri Eğitim ve Araştırması Kongresi’ne katılan yerli ve yabancı konukları da yapılan iş birliği kapsamında ağırladık.
 
Son derece başarılı geçen bu iş birliğini diğer üniversiteler ile de sürdürmeyi umuyoruz.” dedi.
 
Değişik organizasyonlar için Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi’ne geçmişte catering hizmetleri vererek başarılı iş birlikleri yaptıklarını kaydeden Tezçakın, yüzlerce kişinin katıldığı ulusal ve uluslararası organizasyonların katılımcılarına catering ve Sultanahmet’teki 360 kişi kapasiteli merkez dükkanda yemek hizmeti verdiklerini bildirdi. 
 
www.sultanahmetkoftesi.com
 YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Dövizdeki yükseliş ekonominin baş belası.
Diğer Yazarlar
2018’de vatandaş, belki de evim yok diye sevinecek.
Türk Siyasi hayatına yeni bir parti daha katılıyor…
Türk Silahlı Kuvvetlerine subay adayı yetiştiren toplam dört askeri liseden üçü Osmanlı Devleti döneminde, birisi de Cumhuriyet döneminde kuruldu.
Basında yer alan haberlere göre AKP İstanbul il teşkilatları, Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde Anıtkabir’e ziyaret organizasyonu düzenliyorlarmış!
Evet, Fenerbahçe yönetimi bile bile lades dedi.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
KOBİ’ler de en önemli sorun, işletmelerin iyi yönetilememesidir.
PESCO, Avrupa’daki dengeleri ve Türkiye’nin durumunu nasıl etkileyecek?
İşlenen mühendislik sefaletlerinin sonuçlarını merak etmez misiniz?
“Her ölüm, sana olan küçük bir ölümdür. ‘Çanların kimin için çaldığını sorması için birini gönderme, onlar senin için çalıyor’. Her ölüm, senin ölümündür. Ağaçtan kuru bir yaprak düştüğünde bile, o senin ölümündür.” Osho
Şirketlerin kurumsal Check-Upları ve ihtiyaç analizlerini bilimsel temelli yapmak artık çok kolay