21.04.2018,08:48
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
RestorFX, 2018 yılında 32 bayiye ulaşma hedefinde
Ülkede artan araç sayısı ile birlikte, araçların boya koruma ve yenileme hizmetlerine olan ihtiyaç artarak devam ediyor.
Bu amaçla hizmet veren Türkiye’ye henüz bir yıl önce girmesine rağmen franchise talepleri ile hızla büyüyen RestorFX, 2018 yılında 32 bayiye ulaşma hedefinde.
 
İstanbul’da farklı ilçeler başta olmak üzere, Bursa, Adana, Trabzon, Tekirdağ, Gaziantep, Muğla, Denizli, Erzurum, Antalya, Balıkesir gibi illerde yatırımcılarına fırsatlar sunuyor. 
 
RestorFX yatırımcısına franchise giriş bedeli, isim hakkı, royalty, ürün paketi, eğitim ve promosyon ürünleri içinde toplam 75 bin TL yatırım maliyeti ve ayrıca açılan bir şube için yıllık 1 milyon TL ciro hedefi sunuyor.
 
RestorFX, Avustralya, İngiltere, Fransa, Belçika, Arjantin, Kazakistan, Mısır, Hindistan, Rusya, Kore başta olmak üzere dünyada 55 ülkede binlerce bayiye sahip.
 
Türkiye’de ise; İstanbul (Pendik-Maslak-Mahmutbey-Yenisahra), Nevşehir, Kocaeli, Diyarbakır, İzmir, Ankara (Yenimahalle), Sivas, Düzce, Konya, Karamürsel, Eskişehir, Adıyaman, Mersin, Yozgat, Karaman ve Şanlıurfa’da franchise şubelerini açtı ve açmaya da devam ediyor. 
 
Hava ve Deniz Taşıtlarıİle Hizmet Ağını Güçlendirecek
 
Çevreye duyarlı ürünler kullanılan RestorFX uygulaması, uzun araştırmalar ve son teknolojiyle ortaya çıkmış, kimyasal bir yöntem.
 
Bu yöntemle, boya katmanına derinlemesine iniliyor, hasarlar kalıcı olarak yok ediliyor ve araç boyası ilk günkü parlaklığına kavuşturuluyor.
 
Eğitimli, sertifikalı bir ekiple ve kısa zamanda yapılan uygulama, araçları ilk günkü görünümüne kavuşturuyor; değerini geri kazandırıyor.
 
Ar-Ge süreci tamamlandıktan sonra yakın gelecekte ise; ülkemizde hava ve deniz taşıtları içinde uygulamalara başlanacak. 
 
www.restorfx.com.tr
 
İnstagram: restorfxtr
 
Facebook: RestorFX Türkiye 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Akın Ekici... Türkiye’ye gönül vermiş bir avukat. Ama aynı zamanda ressamlık özelliğiyle müthiş işlere imza atıyor.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
20 Mart akşamı ulusal kanallardan birinde yeni bir tarihi dizi başladı.
01 Mart 2018 Perşembe günü Kastanies-Pazarkule sınırı yakınında Türk topraklarına giren 2 Yunan askeri, bölgede devriye dolaşan Türk askerleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Cuma günü geldiğinde sosyal medya üzerinde bir “Hayırlı Cumalar” faslı sürüp gidiyor.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de, ülkeler arasında çıkan savaşların nedenleri araştırıldığında, asıl nedenlerin başında çıkar amaçlarının, yani ekonomik nedenlerin olduğu görülecektir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?