24.02.2018,16:56
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
SOR’UN'dan, sivil toplum kuruluşları için destek programı
Müşterilerin soru, şikayet, talep ya da diğer işlemleri için şirketlerin müşteri temsilcileriyle gerçek zamanlı mesajlaşarak hizmet almalarını sağlayan online platform SOR’UN, sivil toplum kuruluşları için destek programı başlattı.
 
Destek verilen ilk STK, Türk Eğitim Vakfı oldu. 
 
TEV Kurumsal İletişim Birimi tarafından platformun yararları şu sözlerle ifade edildi:
 
"Çağımızın gerçeği internet devrimi ve dijital platformların kullanımı bireyler ve markalar için hızlı ve köklü değişimler yaratığı gibi sivil toplum kuruluşlarını da yeniden şekillendiriyor.
 
Online platformlar aynı anda birden fazla kişiye hızlı ve az maliyetle ulaşmak gibi önemli avantajlar sağlıyor.
 
SOR’UN platformu ile vakfımıza sunulan ‘canlı destek’ uygulaması bunun en güzel örneklerinden biri.
 
SOR’UN, ayrıntıları iyi düşünülmüş, ara yüzleri oldukça estetik ve kullanıcı dostu olan, raporlama anlamında tüm ihtiyaçlara cevap veren çok kullanışlı bir uygulama.
 
Bursiyerlerimize, bağışçılarımıza ve vakfımızla çift yönlü iletişim halinde olmak isteyen kişilere tek bir çatı altında hizmet verebiliyoruz.
 
‘SİZ SOR’UN BİZ CEVAPLAYALIM’ mottosu ile sunduğumuz bu platform, kendimizi tam anlamıyla ifade edebilmemizi ve hedef kitlemize güncel olanı ulaştırmamızı sağlıyor.
 
Vakfımız kadar diyalog sağladığımız kişiler de bu sinerji ile kendilerini en iyi şekilde ifade edebilme fırsatı bularak sorularını açıkça sorabiliyorlar.
 
Faaliyetlerimize ve kurumumuza katma değer yaratan bu uygulama için çok teşekkür ediyoruz.”
 
STK üyelerine hızlı iletişim imkanı
 
Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Dernekler Dairesi Başkanlığı verilerine göre; Türkiye’de 100 binden fazla dernek, 5 binden fazla vakıf bulunduğunu söyleyen SOR’UN Kurucu Ortağı Oğuzhan Başeğmez; “Ülkemizde derneklere ve vakıflara üye olan 10 milyondan fazla kişi var.
 
Genel tabloya baktığımızda SOR’UN olarak sivil toplum kuruluşlarının üyeleri ile olan ilişkilerine hız kazandırmak ve daha verimli bir hale getirmek üzere bir program başlattık.
 
Bizden SOR’UN ürünlerini talep eden sivil toplum kuruluşları aynı TEV örneğinde görüldüğü üzere sitelerine chat özelliği kazandıran SOR’UN Chat, sosyal medya kanallarında yorum ve taleplerini yönetmelerini sağlayan SOR’UN Social ve sitelerinde yer alan iletişim formları ve kurumsal e-posta adreslerini entegre edebilecekleri SOR’UN Help ürünlerimizi kullanabilecekler.
 
Şu an ilk etapta bizimle iletişime geçen sınırlı sayıda sivil toplum kuruluşu bu ürünlerimizi ücretsiz olarak kullanabilecek” dedi.
 
SOR’UN Hakkında;
 
SOR’UN, müşterilerin soru, şikayet, talep ya da diğer işlemleri için şirketlerin müşteri temsilcileriyle gerçek zamanlı mesajlaşarak hizmet almalarını sağlayan online bir platformdur.
 
SOR’UN ile müşteriler, farklı sektörlerden onlarca şirket ile ücretsiz mesajlaşabilir, soru ve taleplerini kolayca aktarabilir.
 
SOR’UN, şirketlerin müşteri hizmetlerine ulaşmanın en hızlı ve kısa halidir.
 
www.sorun.com.tr
 

,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?