24.02.2018,17:00
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
İşin sırrı CRATonE katkılarıyla reelpiyasalar’da…
Traficon Advisors Türkiye partneri, CRATonE Danışmanlık reelpiyasalar haber portalında.

Sahip olduğu uluslararası tecrübe ve misyonile “Stratejik Yönetim” şemsiyesi altında; Proje Finansmanı ve Uluslararasılaşma, Stratejik İletişim, İK ve Kurumsal Gelişim Programları ve Sektörel Analiz Çalışmaları ile etkin Kurumsal Yönetim anlayışını uluslararası standartlara taşıyan CRATonE Danışmanlık Ocak 2017 itibariyle Reel Piyasalar Haber Portalı ile iş birliği anlaşması yaptı.

Proje Finansmanı ve Uluslararasılaşma, Stratejik İletişim, İK ve Kurumsal Gelişim Programları ve Sektörel Analiz konularında uzman yazıları yayınlanan CRATonE Danışmanlık, Reel Piyasalar Haber Portalı vasıtası ile yönetim ve finans konularında paylaşımlarını yeni iş birliği ile ileri bir seviyeye taşımayı hedefliyor.

Ekonomi ve İş Dünyasının etkili iletişim portallarından Reel Piyasalar ile ‘’Başarıya inanın, daha fazlasına hazır olun; daha fazlasını isteyin…’’ mottosu ile hizmet veren CRATonE Danışmanlık reel sektördeki gelişmelere ve ayrıca özellikle Türkiye Partneri olduğu Traficon Advisors köprüsü ile yurt dışından projelere finans getirmek konusunda yol gösterici olacaklar.


,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 0 | Onay Bekleyen Yorum 0

Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Ekonomide yaşadığımız sorunlar açık.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Truva’nın Unesco Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı olan 2018; ülkemizde “Truva Yılı” ilan edildi.
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 13 Şubat 2018’de yaptığı konuşmada, “Bizim için Afrin neyse Ege’deki, Kıbrıs’taki haklarımız da odur. Savaş gemilerimiz, Hava Kuvvetlerimiz, gerektiğinde her türlü müdahaleyi yapmak için yakın takipteler” dedi.
Haber programında Zeytindalı Harekâtı için Afrin’e giden Mehmetçikleri izliyorum.
Ne yapmalıyız, yapabiliriz? Aydınlara düşen görevler ne olur?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi’ndeki siyasetçiler başta olmak üzere Türk karşıtı olarak yorumlanabilecek söylem yükselişe geçti.
Kaçak su bedellerini kim ödüyor?
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?