24.01.2018,14:40
İstanbul
Dolar
Euro
Altın
İmkb
Proje finansmanı ve yönetim danışmanlığında Türk-Çek İşbirliği
Türkiye’de işletmelerin en büyük sorunlarının başında gelen Proje Finansmanı sağlanması ve Yönetim Danışmanlığı konusunda büyük bir işbirliğine imza atıldı.

Merkezi Prag'da yer alan ve Bratislava, Kiev, Viyana ve Varşova'da ofisleri olan TraficonCEE M&A Finans ve Danışmanlık firması “CRATonE Danışmanlık” ile Traficon'un Türkiye Partner’i olarak İstanbul ofisinde hizmet vermesi konusunda anlaştı.

Traficon CEO'su Pavel Novotný'nin yaptığı açıklamada “Bu ortaklık ile Traficon, Türkiye’deki KOBİ’lere uluslararası yapısal finans erişimi sağlamak konusunda, Türkiye piyasasındaki 3 yıllık geçmişinin üzerine faaliyetlerini yoğunlaştırmaktadır” dedi.

Öncelikle enerji ve gayrimenkul sektörlerindeki orta ölçekli projelerin hayata geçirilmesine odaklanacak olan bu işbirliği ile birlikte, Türk şirketleri uluslararası normlar altında mali destek edinip, profesyonel danışmanlık hizmetleri alarak şirketlerini büyütme fırsatına sahip olacaklar. 

''CRATonE Danışmanlık” şirketinin kurucusu Sezer Koyun ise; açıklamasında “Temel ilkemiz danışmanlık hizmetlerimizde uluslararası anlayış ile birlikte en yüksek kaliteyi garanti etmektir” diyerek şunları söyledi: 

“Bu bağlamda son on yıl içerisinde Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinde proje finansmanı ve yönetime ilişkin danışmanlık hizmetleri sunma alanlarında önde gelen şirketlerden biri haline gelen "Traficon" firmasının Türkiye Ortağı ve İstanbul Şubesi olmak için resmi bir sözleşme imzalamış bulunuyoruz”


,


YORUMLAR
Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Toplam Yorum 1 | Onay Bekleyen Yorum 0

Sultan Öğretmen

Kısa zamanda güzel başarılara imza atmak gurur verici ancak bunu takdir edip desteklemekse son derece onurlandırıcı bir davranış..Teşekkürler sevgili Çetin Ünsalan yüreğine sağlık.
17.3.2016 22:20:43


Bu Kategoride Son Eklenen Diğer Haberler
YazıYorum
Davos’un başlamasıyla birlikte iyimserlik pompalaması da devreye girdi.
Diğer Yazarlar
Türkiye ekonomisinin temeli % 99.8 KOBİ’lerimize bağlı.
Doğunun en batısı…Batının en doğusu…
Çavuşoğlu, kendi dönemlerinde hiçbir gelişme olmadığını da iddia etmişti.
Tarih 15 Nisan 2013.
Bu melanetleri işlemekle, işlettirmekle hangi amaca varılmak istenmiştir?
Sezon başından bu yana ön görülen ve tahmin edildiği gibi, büyük takımların zor – kolay maç periyotları sonucunda 3 büyüklerin puanlarının eşitleneceği öngörüsü sonunda gerçekleşti.
Dünyanın bir bütün olduğu günümüzde, bilimsel verilerden yararlanmanın vakti gelmiştir.
Savaş yorgunu Avrupa kıtasının önce ekonomik işbirliği ile başladığı ve bir barış ve refah fikri olarak ilerleyen Avrupa projesi için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz.
Unutmamalıdır ki, tarihinin hakikatına vakıf olmak bir ülkenin bağışıklık ilacıdır.
Yavaş yavaş kişilik değiştiriyorum; yeni kişilikler yaratma, taklit etmenin, dünyayı anlamanın ya da dünya anlaşılabilirmiş gibi yapmanın yeni tarzlarını yaratma yeteneğimle zenginleşiyorum (evrim burada olsa gerek)." diyor Pessoa..
Bir meslek sahibi olmak mı yoksa dünyayı keşfetmek mi?